Home Aktuale Situatë e rëndë në Tearcë të Tetovës – Shiu i rrëmbyshëm shkakton...

Situatë e rëndë në Tearcë të Tetovës – Shiu i rrëmbyshëm shkakton kaos dhe dëmë të mëdha

Reshjet e rrëmbyshme në mbarë vendin gjatë pasdites së sotme kanë shkaktuar kaos dhe dëme në shumë vendbanime. Pamjet kaotike të siguruara nga Klan Macedonia, tregojnë për situatën pas reshjeve në rajonin e Pollogut. Gjendje më e rënduar paraqitet në disa fshatra në Komunën e Tearcës, me rrugë të përmbytura e prona të dëmtuara./KlanMacedonia

Previous articleDONI
Next articleRamadani nga Sllupçani: Edhe ne e kemi da mendje. Me qiri me jetu, e pe mos me lëshu!