Home Aktuale Tetovari e rreh dashnoren, ajo e paraqet në polici

Tetovari e rreh dashnoren, ajo e paraqet në polici

Dje (04-korrik) në orën 20:40, në Stacionin Policor-Tetovë, ka ardhur 24-vjeçari Z.D. nga Tetova, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga një 25-vjeçare nga Tetova, përndryshe ish e dashura e tij, se e kishte sulmuar fizikisht. Rasti është duke u zbardhë dhe kundër tij do të përgatitet një parashtresë përkatëse.

Previous articlePSG-ja e zyrtarizon Luis Enriquen
Next articlePacientët me fibrozë cistike takojnë ministrin Mexhiti – Ja çka janë marrë vesh